Özel Milliler İspanya sınavında

Özel Sporcular Masa Tenisi Milli takımımız 17-21 Haziran tarihleri arasında Barcelona El Prat de Llobregat'da yapılacak olan ITTF Pro Tour Para Table Tennis İspanya Open Turnuvasına katılmak üzere İspanya'ya gitti.  İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki uğurlayama Galatasaraylı futbolcu Yekta Kurtuluş da gelerek destek verdi.

Class 11'de mücadele edecek olan Özel Sporcular Masa Tenisi Milli takımımızda şu sporcular bulunuyor; Tuğçe Kaya, Betül Kaya, Sümeyye Şentürk, Gamze Nur Dalgıç, Galip Olcas, Yağız Anıl ve Utku Caberoğlu.

Öte yandan Yıldızlar Türkiye Şampiyonluğunu elde eden Adanalı Utku Caberoğlu ilk kez İspanya'da Milli takımımızın formasını giyecek.
Adana Masa Tenisi İl Temsilcisi Dr. Ömer Taşkıran, Özel Sporcular Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Yıldızlar kategorisinde Türkiye şampiyonu olan Utku Caberoğlu’nun Milli Takıma davet edildiğini belirten Taşkıran, "Bu kampın ardından 17-21 Haziran’da İspanya’da yapılacak olan ITTF Pro Tour Turnuvasında ülkemizi ve Adana’mızı inşallah en iyi şekilde temsil edecek. Sporcumuza ve antrenörü Tuncay Bozkurt’a başarılar diliyorum" dedi.