masatenisiadana@gmail.com Kemal SAĞ (0 532 213 61 71) Ali TÜREMİŞ (0 533 592 87 57)
Adı Soyadı Cinsiyet Yaş Kategori Ülke/Şehir Double Eşi Mix Eşi
 Abbas  QASİM  Erkek  1953  70-74 ERKEK  Iraq/Iraq    
 Abdurrahman  ÇEPNİ  Erkek  1975  40-49 ERKEK  Türkiye/Rize  Hamdi YÜCE  
 Adem  TUNCEL  Erkek  1971  50-59 ERKEK  Türkiye/İstanbul  Sadi ÖZKAN  
 Adil  KARASOY  Erkek  1969  50-59 ERKEK  Türkiye/Antalya  Şakir YETİŞEN  
 Ahat  TEZCAN  Erkek  1990  30-39 ERKEK  Türkiye/Şanlıurfa  Emre ŞAHAP  
 Ahmad Rawad  DESHLI  Erkek  1993  30-39 ERKEK  Syrian Arab Republic/Syrian Arab Republic  Youssef Sheikh JUNAID  
 Ahmet  AKNAR  Erkek  1963  60-64 ERKEK  Cyprus/Cyprus    
 Ahmet  BİTİRMİŞ  Erkek  1966  50-59 ERKEK  Türkiye/İzmir    
 Ahmet  ÇETİN  Erkek  1965  50-59 ERKEK  Türkiye/Adana    
 Ahmet  CULHA  Erkek  1975  40-49 ERKEK  Türkiye/Sivas  Remzi ALAGEYİK  
 Ahmet  KURT  Erkek  1966  50-59 ERKEK  Türkiye/Adana  Yaşar YÜCEL  
 Ahmet  NADIÇ  Erkek  1981  40-49 ERKEK  Türkiye/Mersin    
 Ahmet  ÖZER  Erkek  1938  80+ ERKEK  Türkiye/Mersin    
 Ahmet Cihad  ATİK  Erkek  1992  30-39 ERKEK  Türkiye/Kırıkkale    
 Ahmet Haldun  DİNÇ  Erkek  1959  65-69 ERKEK  Türkiye/İstanbul  Mustafa ŞAHİN  
 Alemdar  BERBEROĞLU  Erkek  1963  60-64 ERKEK  Türkiye/Zonguldak  Osman YILMAZ  
 Ali  OCAK  Erkek  1975  40-49 ERKEK  Türkiye/İstanbul  Müjdat BANKAOĞLU  
 Ali  OTHMAN SALİH  Erkek  1968  50-59 ERKEK  Iraq/Iraq    
 Ali  YÜCEL  Erkek  1969  50-59 ERKEK  Türkiye/Adana    
 Ali Hakan  KILIÇ  Erkek  1985  30-39 ERKEK  Türkiye/Mersin  Kemal ŞENER  
 Ali Kemal  KALEMCİ  Erkek  1966  50-59 ERKEK  Türkiye/Ankara    
 Aliye  IŞIKLI  Kadın  1974  50-59 KADIN  Türkiye/Mersin    
 Ameed  OSMAN  Erkek  1974  50-59 ERKEK  Iraq/Iraq  Sarbast ABDÜLKAREM  
 Arash  SETAREH  Erkek  1981  40-49 ERKEK  Türkiye/Trabzon  Levent PANK  
 Arslan  KÜLÜNK  Erkek  1962  60-64 ERKEK  Türkiye/İzmir  Salih BİLGİN  
 Asım Aydın  BİNGÖL  Erkek  1939  80+ ERKEK  Türkiye/İstanbul    
 Asmani  MANİZEH  Kadın  1967  50-59 KADIN  Iran/Iran  Maryam KAZEMİ  
 Aydan  DEMİR  Kadın  1966  50-59 KADIN  Türkiye/İstanbul    Hashim RASOOL ALİ
 Aydın  UNGAN  Erkek  1953  70-74 ERKEK  Türkiye/Adana    
 Aziz  ELHASOĞLU  Erkek  1969  50-59 ERKEK  Türkiye/Adana  L. Ali Galip GÜRDİL  
 Bahar  BİNGÖL  Kadın  1983  40-49 KADIN  Türkiye/Muğla    
 Barış  GÜNAY  Erkek  1968  50-59 ERKEK  Türkiye/İstanbul  Yavuz ALAGEYİK  
 Barış  İNCE  Erkek  1978  40-49 ERKEK  Türkiye/Çanakkale  Hakan SEZEN  Aranıyor
 Barış  Özek  Erkek  1980  40-49 ERKEK  Türkiye/İzmir  İbrahim Oktay KURT  Gözde KAYA ÖZDAMAR
 Barış  SABUNCUOĞLU  Erkek  1978  40-49 ERKEK  Türkiye/Ankara  Mahmut ATEŞ  
 Barış  SÖNMEZ  Erkek  1976  40-49 ERKEK  Türkiye/Hatay    Sibel SAĞ
 Batuhan  ÇELİK  Erkek  1989  30-39 ERKEK  Türkiye/İzmir  Tolga TAPÇALAP  
 Bayram  BEZENMİŞ  Erkek  1989  30-39 ERKEK  Türkiye/Batman  Selman ARGUN  
 Bayram Taci  MENTEŞ  Erkek  1987  30-39 ERKEK  Türkiye/Adana  Oktay ÇİMEN  
 Bekir Göksel  TECİMEROĞLU  Erkek  1953  70-74 ERKEK  Türkiye/İstanbul  Kenan ATALAY  
 Bektaş  AYDOĞAN  Erkek  1955  65-69 ERKEK  Türkiye/Muğla    
 Belan  AZAD  Erkek  1991  30-39 ERKEK  Iraq/Iraq    
 Betül  TAN  Kadın  1976  40-49 KADIN  Türkiye/Mersin    Gholamreza CAFARPOUR
 Bilal  ATAR  Erkek  1980  40-49 ERKEK  Türkiye/Artvin  Erol MALKOÇ  
 Birten  ÜSTÜNBAŞ  Kadın  1972  50-59 KADIN  Türkiye/İstanbul    Engin DURMUŞ
 Bülent Süha  ÖZMEN  Erkek  1968  50-59 ERKEK  Türkiye/Antalya  Hükümran GÜL  
 Bünyamin  ALTAY  Erkek  1970  50-59 ERKEK  Türkiye/İstanbul  Cem HANYALOĞLU  
 Burak  TAYLAN  Erkek  1987  30-39 ERKEK  Türkiye/Adana  Oğuzhan GÜNEŞ  
 Burcu  BAŞARAN  Kadın  1979  40-49 KADIN  Türkiye/İstanbul  Gözde Kaya ÖZDAMAR  
 Can  DEMİRÇAY  Erkek  1958  65-69 ERKEK  Türkiye/İstanbul    
 Canan  ALPAR  Kadın  1962  60+ KADIN  Türkiye/Muğla    Mustafa ZORER
 Catinean Jolanda  ANA  Kadın  1969  50-59 KADIN  Romania/Romania    
 Cavit  YILMAZ  Erkek  1962  60-64 ERKEK  Türkiye/Ankara  İrfan TEMİZ  
 Celal Sami  TÜFEKÇİ  Erkek  1971  50-59 ERKEK  Türkiye/Ankara    
 Cem  HANYALOĞLU  Erkek  1960  60-64 ERKEK  Türkiye/İstanbul  Bünyamin ALTAY  
 Cemal  TURMEN  Erkek  1973  50-59 ERKEK  Cyprus/Cyprus    
 Cengiz  PENOL  Erkek  1973  50-59 ERKEK  Türkiye/İstanbul  Mesut BARKALE  
 Cenk  TURMEN  Erkek  1974  50-59 ERKEK  Cyprus/Cyprus  Sunal GÜNEYLİ  
 Çetin  KOÇAK  Erkek  1948  75-79 ERKEK  Türkiye/Ankara  Kabuljan MURZAEV  
 Çiğdem  KURTOĞLU  Kadın  1977  40-49 KADIN  Türkiye/İstanbul  Hülya SARSICI  Telat KURTOĞLU
 Cihan  ADLI  Erkek  1978  40-49 ERKEK  Türkiye/Ankara    
 Dana  NASİRELDEEN  Erkek  1977  40-49 ERKEK  Iraq/Iraq    
 Danuta  NOWAKİEWCZ  Kadın  1961  60+ KADIN  Poland/Poland    
 Denis  KİSLİTSYN  Erkek  1982  40-49 ERKEK  Russian Federation/Russian Federation    
 Deniz  BÜYÜKBEKTAŞ  Erkek  1968  50-59 ERKEK  Cyprus/Cyprus  Denis KİSLİTSYN  
 Dia  BELLO  Erkek  1970  50-59 ERKEK  Türkiye/Mersin    
 Dimitar  KARAİVANOV  Erkek  1950  70-74 ERKEK  Bulgaria/Bulgaria    Magdelena DİMİTAR
 Doğan  KARAKAŞ  Erkek  1980  40-49 ERKEK  Türkiye/Mersin  Sergii KOVAL  
 Dorota  BORKOWSKA  Kadın  1968  50-59 KADIN  Poland/Poland    
 Dursun  ERDURAN  Erkek  1992  30-39 ERKEK  Türkiye/Kırıkkale  Murat GÖKTAŞ  
 Ece  ADLI  Kadın  1984  40-49 KADIN  Türkiye/Ankara    Cihan ADLI
 Egemen  REİS  Erkek  1986  30-39 ERKEK  Türkiye/Adana  Talha KIRCA  
 Elias  TAMS  Erkek  1967  50-59 ERKEK  Palestine/Palestine  Arıyor  Arıyor
 Elif Gamze  GÖZNE  Kadın  1967  50-59 KADIN  Türkiye/İstanbul    
 Elife  SAĞ  Kadın  1956  60+ KADIN  Türkiye/Adana  Rabiye ÇİĞİL  Yılmaz KOÇAK
 Emrah  KOCABEY  Erkek  1980  40-49 ERKEK  Türkiye/Isparta  İbrahim ERKEK  
 Emrah  TÜMKAYA  Erkek  1980  40-49 ERKEK  Türkiye/Hatay    Sibel ÇULLU TEKİN
 Emre  ŞAHAP  Erkek  1994  30-39 ERKEK  Türkiye/Şanlıurfa  Ahat TEZCAN  
 Enes  KÖROĞLU  Erkek  1994  30-39 ERKEK  Türkiye/Giresun    
 Engin  DURMUŞ  Erkek  1975  40-49 ERKEK  Türkiye/İstanbul    Birten ÜSTÜNBAŞ
 Engin  SAĞDİLEK  Erkek  1974  50-59 ERKEK  Türkiye/Bursa  Bilal BAĞBANCI  
 Enis  KARA  Erkek  1981  40-49 ERKEK  Türkiye/Mersin  Kerim DOVAN  
 Ercan  ÖZGÜR  Erkek  1973  50-59 ERKEK  Türkiye/Muğla  Deniz BÜYÜKBEKTAŞ  
 Erdal  BALCI  Erkek  1975  40-49 ERKEK  Türkiye/Muğla  Serdar YILDIRIM  
 Erdem  DEMİR  Erkek  1981  40-49 ERKEK  Türkiye/İstanbul  Cihan ADLI  
 Erdinç  HALBUTOĞULLARI  Erkek  1973  50-59 ERKEK  Türkiye/Mersin    Dorota BORKOWSKA
 Erdoğan  FETTAH  Erkek  1975  40-49 ERKEK  Türkiye/Adana    
 Erdoğan  SARSICI  Erkek  1977  40-49 ERKEK  Türkiye/Bursa    
 Eren  ÖZKAN  Erkek  1983  40-49 ERKEK  Türkiye/Hatay    
 Erkan  KIZILTAŞ  Erkek  1977  40-49 ERKEK  Türkiye/Giresun  Esat ÖZDEMİR  Sevilay KIZILTAŞ
 Erman  PERVANLAR  Erkek  1977  40-49 ERKEK  Türkiye/Trabzon  Mehmet Şahin AKŞEHİR  
 Erol  MALKOÇ  Erkek  1972  50-59 ERKEK  Türkiye/Trabzon  Bilal ATAR  
 Erol  ÖZGÖZ  Erkek  1974  50-59 ERKEK  Türkiye/Muğla  Mehmet YURTERİ  
 Ersoy  ÖNEMLİ  Erkek  1980  40-49 ERKEK  Türkiye/Ankara  Nihat KAYALI  
 Ersun  KÜÇÜKGÜLDAL  Erkek  1966  50-59 ERKEK  Türkiye/Bursa    
 Esat  ÖZDEMİR  Erkek  1991  30-39 ERKEK  Türkiye/Ordu    
 Ezgi  UZGEL  Kadın  1976  40-49 KADIN  Türkiye/Muğla  Tülay DÜNDAR  Serdar Süha TAŞ
 Fadıl  OLGUNER  Erkek  1953  70-74 ERKEK  Cyprus/Cyprus  Hüseyin Fehmi YAVUZER  
 Fatih  BAKIRCI  Erkek  1976  40-49 ERKEK  Türkiye/İzmir    
 Fatih  BODUR  Erkek  1953  70-74 ERKEK  Türkiye/İzmir  İsmail KARAYALI  
 Ferdai  ALAN  Erkek  1970  50-59 ERKEK  Türkiye/Antalya  Ramazan Cengiz ÇELİKMEZ  
 Filiz  KUMDAKCI  Kadın  1965  50-59 KADIN  Türkiye/İstanbul    Mustafa KUMDAKCI
 Fuat  DAŞİZİ  Erkek  1978  40-49 ERKEK  Türkiye/Batman  Mustafa OKUR  
 Fuat  TEKİN  Erkek  1963  60-64 ERKEK  Türkiye/Ankara    
 Gholam Reza  CAFARPOUR  Erkek  1973  50-59 ERKEK  Iran/Iran  Majidreza EHTESHAMZADEH  Betül TAN
 Gökhan  BAYSAL  Erkek  1992  30-39 ERKEK  Türkiye/Adana  Ramazan ŞENGİL  
 Gökmen  ÖÇAL  Erkek  1983  40-49 ERKEK  Türkiye/Adana    
 Gözde  KAYA ÖZDAMAR  Kadın  1979  40-49 KADIN  Türkiye/İstanbul  Burcu BAŞARAN  Barış ÖZEK
 Gültekin  ALKİRAZ  Erkek  1968  50-59 ERKEK  Türkiye/Antalya    
 Güray  AKYÜZ  Erkek  1966  50-59 ERKEK  Türkiye/Aydın    
 Habib  GHASSEMİ  Erkek  1968  50-59 ERKEK  Iran/Iran    
 Hajghasem  MOLLAHOSSEİNİ  Erkek  1973  50-59 ERKEK  Iran/Iran    
 Hakan  ÇINAR  Erkek  1961  60-64 ERKEK  Türkiye/Ankara  Murat ÖZKASIM  
 Hakan  SEZEN  Erkek  1982  40-49 ERKEK  Türkiye/Düzce  Barış İNCE  40-59 ARANIYOR
 Haldun  YAMAKOĞLU  Erkek  1979  40-49 ERKEK  Türkiye/İstanbul    Tülay DÜNDAR
 Halil  ÖZKAN  Erkek  1969  50-59 ERKEK  Türkiye/Antalya  Hasan ÖZTÜRK  
 Halil İbrahim  İMDAT  Erkek  1981  40-49 ERKEK  Türkiye/Antalya    
 Halit  AKBAŞ  Erkek  1972  50-59 ERKEK  Türkiye/Şanlıurfa    
 Halit  SAĞDIÇOĞLU  Erkek  1973  50-59 ERKEK  Türkiye/Şanlıurfa    Sonra bildirilecek
 Haluk  KARAMETE  Erkek  1968  50-59 ERKEK  Türkiye/İstanbul    
 Hamdi  YÜCE  Erkek  1981  40-49 ERKEK  Türkiye/Trabzon  Abdurrahman ÇEPNİ  
 Hamza  DUMAN  Erkek  1987  30-39 ERKEK  Türkiye/Giresun    
 Hasan  ÇAĞRICI  Erkek  1974  50-59 ERKEK  Türkiye/Ankara    
 Hasan  KESKİN  Erkek  1956  65-69 ERKEK  Türkiye/Adana    
 Hasan  KUŞÇU  Erkek  1987  30-39 ERKEK  Türkiye/Antalya    
 Hasan  ÖZTÜRK  Erkek  1974  50-59 ERKEK  Türkiye/Antalya  Halil ÖZKAN  
 Hasan Basri  SAYGI  Erkek  1963  60-64 ERKEK  Türkiye/Adana  Tümer EREN  Sonra Bildireceğim
 Hashim  RASOOL ALİ  Erkek  1966  50-59 ERKEK  Iraq/Iraq    Aydan DEMİR
 Hayim  ENNEKAVİ  Erkek  1967  50-59 ERKEK  Türkiye/İstanbul    
 Hazım  ŞENEL  Erkek  1966  50-59 ERKEK  Türkiye/Giresun  Muhammed GÜNER  
 Hilal  YAMAK  Kadın  1970  50-59 KADIN  Türkiye/Zonguldak  Neslihan ÖNER  Alemdar BERBEROĞLU
 HOSSEIN  MOTALABİ  Erkek  1958  65-69 ERKEK  Iran/Iran    
 Hükümran  GÜL  Erkek  1967  50-59 ERKEK  Türkiye/Antalya  Bülent Süha ÖZMEN  
 Hülya  SARSICI  Kadın  1977  40-49 KADIN  Türkiye/Bursa  Çiğdem KURTOĞLU  Erdoğan SARSICI
 Hülya  TINAZ  Kadın  1970  50-59 KADIN  Türkiye/Muğla    Nazım KÜÇÜK
 Hüseyin  PİRLİBEYOĞLU  Erkek  1960  60-64 ERKEK  Türkiye/Aydın    
 Hüseyin Fehmi  YAVUZER  Erkek  1950  70-74 ERKEK  Türkiye/Bursa  Fadıl OLGUNER  
 İbrahim  BABACAN  Erkek  1962  60-64 ERKEK  Türkiye/Bolu    
 İbrahim  ERKEK  Erkek  1980  40-49 ERKEK  Türkiye/Isparta  Emrah KOCABEY  
 İbrahim Oktay  KURT  Erkek  1980  40-49 ERKEK  Türkiye/Antalya  Barış ÖZEK  
 İlhan  TUNCER  Erkek  1948  75-79 ERKEK  Türkiye/Adana    
 İlknur  TÜZÜNTÜRK  Kadın  1977  40-49 KADIN  Türkiye/Bursa  Nadigul GÜDÜL  Yavuz ALAGEYİK
 İlyas  ŞAHİN  Erkek  1987  30-39 ERKEK  Türkiye/Trabzon  Hasan SEZEN  
 İmadettin  MARDİNİ  Erkek  1966  50-59 ERKEK  Türkiye/İstanbul    
 İrfan  TEMİZ  Erkek  1960  60-64 ERKEK  Türkiye/Kırıkkale  Cavit YILMAZ  
 İsa  EREN  Erkek  1974  50-59 ERKEK  Türkiye/Isparta    
 Işık  ERTUFAN  Kadın  1960  60+ KADIN  Türkiye/İstanbul    Savaş ERTUFAN
 Ismael  SABER MAHMOOD  Erkek  1967  50-59 ERKEK  Iraq/Iraq    
 İsmail  ATAK  Erkek  1967  50-59 ERKEK  Türkiye/İstanbul  Turhan ÖNDE  
 İsmail  GÖKHAN  Erkek  1982  40-49 ERKEK  Türkiye/Şanlıurfa    
 İsmail  KARAYALI  Erkek  1955  65-69 ERKEK  Türkiye/İzmir  Fatih BODUR  
 İsmail Hakkı  YİĞİT  Erkek  1960  60-64 ERKEK  Türkiye/Ankara  Ömer EKŞİOĞLU  
 İsmail Hakkı  YILMAZ  Erkek  1957  65-69 ERKEK  Türkiye/İzmir    Sultan YÜCEL
 İsmet  YAĞAR  Kadın  1961  60+ KADIN  Türkiye/Adana  Şahide TEMİZKANLI  
 Kabuljan  MURZAEV  Erkek  1949  75-79 ERKEK  Kyrgyzstan/Kyrgyzstan  Çetin KOÇAK  
 Kamil  YILMAZ  Erkek  1970  50-59 ERKEK  Türkiye/İstanbul    
 Karwan  MOHAMMED  Erkek  1970  50-59 ERKEK  Iraq/Iraq    
 Kemal  DEVELİ  Erkek  1952  70-74 ERKEK  Türkiye/Adana    
 Kemal  SAĞ  Erkek  1955  65-69 ERKEK  Türkiye/Adana    
 Kemal  ŞENER  Erkek  1976  40-49 ERKEK  Türkiye/Mersin  Ali Hakan KILIÇ  
 Kenan  ATALAY  Erkek  1951  70-74 ERKEK  Türkiye/Ankara  Bekir Göksel TECİMEROĞLU  
 Kerem  SÜMER  Erkek  1979  40-49 ERKEK  Türkiye/Çanakkale    
 Kerim  DOVAN  Erkek  1987  30-39 ERKEK  Türkiye/Mersin  Enis KARA  
 Kerim  KOÇ  Erkek  1980  40-49 ERKEK  Türkiye/Adana  Özkan TAŞ  
 Levent  CERİT  Erkek  1978  40-49 ERKEK  Cyprus/Cyprus    
 Levent  PANK  Erkek  1982  40-49 ERKEK  Türkiye/Trabzon  Arash SETAREH  
 Levent Ali Galip  GÜRDİL  Erkek  1970  50-59 ERKEK  Türkiye/Adana  Aziz ELHASOĞLU  
 Lokman  GÜNDÜZ  Erkek  1968  50-59 ERKEK  Türkiye/İstanbul    
 Lütfullah  BEŞİROĞLU  Erkek  1972  50-59 ERKEK  Türkiye/İzmir    
 M.Bilal  BAĞBANCI  Erkek  1973  50-59 ERKEK  Türkiye/Bursa  Engin SAĞDİLEK  
 M.Hamdi  MÜCEVHER  Erkek  1983  40-49 ERKEK  Türkiye/Isparta    
 Magdelena  KARAİVANOV  Kadın  1955  60+ KADIN  Bulgaria/Bulgaria    Dimitar KARAİVANOV
 Mahmut  ATEŞ  Erkek  1979  40-49 ERKEK  Türkiye/Ankara  Barış SABUNCUOĞLU  
 Mahmut  DEMİR  Erkek  1964  60-64 ERKEK  Türkiye/Adana    
 Mahmut Furkan  KUZGUN  Erkek  1992  30-39 ERKEK  Türkiye/Sivas    
 Majidreza  EHTESHAMZADEH  Erkek  1956  65-69 ERKEK  Iran/Iran  Gholam Reza CAFARPOUR  Reihaneh RABİANİ
 Man Cristina  RAMONA  Kadın  1977  40-49 KADIN  Romania/Romania    
 Maryam  KAZEMİ  Kadın  1981  40-49 KADIN  Iran/Iran  Asmani MANİZEH  
 Maryam  MOHEBBI  Kadın  1971  50-59 KADIN  Iran/Iran  Reihaneh RABBANI   ?
 Mediha  ÖZTÜRK  Kadın  1990  30-39 KADIN  Türkiye/Mersin    Özgür KOŞKAN
 Mehmet  ACEMBEKİROĞLU  Erkek  1984  40-49 ERKEK  Türkiye/Osmaniye  Volkan ACEMBEKİROĞLU  
 Mehmet  ÇOLAK  Erkek  1963  60-64 ERKEK  Türkiye/Osmaniye    
 Mehmet  ERTAV  Erkek  1989  30-39 ERKEK  Türkiye/Mersin  Mehmet Ali KABUL  
 Mehmet  ÖZEN  Erkek  1980  40-49 ERKEK  Türkiye/Manisa  Sercan BUZUNOĞLU  
 Mehmet  YURTERİ  Erkek  1978  40-49 ERKEK  Türkiye/İzmir  Erol ÖZGÖZ  
 Mehmet Ali  DEĞİRMENCİ  Erkek  1964  60-64 ERKEK  Türkiye/Muğla    
 Mehmet Ali  KABUL  Erkek  1974  50-59 ERKEK  Türkiye/Mersin  Mehmet ERTAV  
 Mehmet Ali  ÖZER  Erkek  1975  40-49 ERKEK  Türkiye/Adana    
 Mehmet Murat  GÖKTAŞ  Erkek  1992  30-39 ERKEK  Türkiye/Kırıkkale  Dursun ERDURAN  
 Mehmet Şahin  AKŞEHİR  Erkek  1975  40-49 ERKEK  Türkiye/Trabzon  Erman PERVANLAR  
 Mehmet Salih  ÇETER  Erkek  1968  50-59 ERKEK  Türkiye/Zonguldak    
 Mehtap  ÇITIRIK  Kadın  1971  50-59 KADIN  Türkiye/Muğla    
 Mert  ÖZKAN  Erkek  1993  30-39 ERKEK  Türkiye/Bursa    
 Mesut  BARKALE  Erkek  1968  50-59 ERKEK  Türkiye/Konya  Cengiz PENOL  
 Miae  KİM  Kadın  1957  60+ KADIN  South Korean/South Korean  Simdi yok  William KİM
 Mohammed  HAMİDİ  Erkek  1976  40-49 ERKEK  Iran/Iran    
 Muammer  ÇOKYÜRÜR  Erkek  1986  30-39 ERKEK  Türkiye/Konya  Ömer ÇOKYÜRÜR  Asmani MANİZEH
 Muhammed  GÜNER  Erkek  1994  30-39 ERKEK  Türkiye/Giresun  Hazım ŞENEL  
 Muhammet Ali  AKYOL  Erkek  1983  40-49 ERKEK  Türkiye/Konya    
 Muharrem  YAŞLI  Erkek  1967  50-59 ERKEK  Türkiye/Bolu    
 Müjdat  BANKAOĞLU  Erkek  1967  50-59 ERKEK  Türkiye/İstanbul  Ali OCAK  
 Munir  BİRGÜL  Erkek  1969  50-59 ERKEK  Türkiye/İzmir    
 Murat  ÖZKASIM  Erkek  1962  60-64 ERKEK  United Kingdom/United Kingdom  Hakan ÇINAR  
 Murat  SİVRİKAŞ  Erkek  1955  65-69 ERKEK  Türkiye/Antalya  Turgay ALBAYRAK  
 Mustafa  ASPARUK  Erkek  1950  70-74 ERKEK  Türkiye/Mersin    
 Mustafa  KAHRAMAN  Erkek  1954  70-74 ERKEK  Türkiye/Adana  Yalçın KEKEÇ  
 Mustafa  KUMDAKCI  Erkek  1961  60-64 ERKEK  Türkiye/İstanbul    FİLİZ KUMDAKCI
 Mustafa  MİKAR  Erkek  1959  65-69 ERKEK  Türkiye/Antalya    
 Mustafa  ÖKTEM  Erkek  1970  50-59 ERKEK  Türkiye/İstanbul    
 Mustafa  OKUR  Erkek  1986  30-39 ERKEK  Türkiye/Diyarbakır  Fuat DAŞİZİ  
 Mustafa  ŞAHİN  Erkek  1958  65-69 ERKEK  Türkiye/Antalya  Ahmet Haldun DİNÇ  
 Mustafa  SARAÇ  Erkek  1990  30-39 ERKEK  Türkiye/Konya  Zekeriya GİDER  
 Mustafa  SUBAŞI  Erkek  1966  50-59 ERKEK  Türkiye/Ankara  Ali Kemal KALEMCİ  
 Mustafa  ZORER  Erkek  1967  50-59 ERKEK  Türkiye/Rize  Yunus USTAOĞLU  Canan ALPAR
 Mustafa Yalçın  KEKEÇ  Erkek  1956  65-69 ERKEK  Türkiye/Adana  Mustafa KAHRAMAN  sonra bildireceğim
 Nadigül  GÜDÜL  Kadın  1978  40-49 KADIN  Türkiye/Bursa  İlknur TÜZÜNTÜRK  Oğuz DİREK
 Nazım  KÜÇÜK  Erkek  1965  50-59 ERKEK  Türkiye/Muğla    Hülya TINAZ
 Nebi  KÜRTÜL  Erkek  1967  50-59 ERKEK  Türkiye/Kahramanmaraş    
 Nedim  YILDIRIM  Erkek  1970  50-59 ERKEK  Türkiye/İstanbul    
 Nejmettin  ÖZDEMİR  Erkek  1970  50-59 ERKEK  Türkiye/Mersin    
 Neşat  KILIÇ  Erkek  1968  50-59 ERKEK  Türkiye/Yozgat    
 Nihat  KAYALI  Erkek  1969  50-59 ERKEK  Türkiye/Ankara  Ersoy ÖNEMLİ  
 Noyan  YALÇINÖZ  Erkek  1960  60-64 ERKEK  Türkiye/Adana    
 Oğuz  DİREK  Erkek  1969  50-59 ERKEK  Türkiye/Bursa  Özcan MEHMETALİOĞLU  Nadigül GÜDÜL
 Oğuzhan  GÜNEŞ  Erkek  1987  30-39 ERKEK  Türkiye/İstanbul  Mehmet Burak TAYLAN  
 Oktay  ÇİMEN  Erkek  1960  60-64 ERKEK  Türkiye/Ankara  Bayram Taci MENTEŞ  
 Oktay  ÖZTÜRK  Erkek  1959  65-69 ERKEK  Georgia/Georgia    
 Ömer  ÇOKYÜRÜR  Erkek  1979  40-49 ERKEK  Türkiye/Konya  Muammer ÇOKYÜRÜR  Yok,aranıyor
 Ömer  EKŞİOĞLU  Erkek  1964  60-64 ERKEK  Türkiye/Ankara  İsmail Hakkı YİĞİT  
 Ömer Aşkın  DÖĞERLİOĞLU  Erkek  1965  50-59 ERKEK  Türkiye/Ankara  Sonel AKGÜL  
 Orhan  ALTAY  Erkek  1979  40-49 ERKEK  Türkiye/Malatya    
 Osman  GÜNAL  Erkek  1957  65-69 ERKEK  Türkiye/Muğla  Bektaş AYDOĞAN  
 Osman  YILMAZ  Erkek  1982  40-49 ERKEK  Türkiye/Zonguldak  Alemdar BERBEROĞLU  
 Ozan  YILMAZ  Erkek  1984  40-49 ERKEK  Türkiye/Bursa    
 Özcan  MEHMETALİOĞLU  Erkek  1973  50-59 ERKEK  Türkiye/Bursa  Oğuz DİREK  Şehide TEMİZKANLI
 Özgür  KOŞKAN  Erkek  1974  50-59 ERKEK  Türkiye/Isparta    Mediha ÖZTÜRK
 Özgür Barış  KARACA  Erkek  1974  50-59 ERKEK  Türkiye/Ankara  Zafer AŞIK  
 Özkan  ÇARPAZLI  Erkek  1977  40-49 ERKEK  Türkiye/Mersin  Süleyman TELLİOĞLU  
 Özkan  TAŞ  Erkek  1983  40-49 ERKEK  Türkiye/İstanbul  Kerim KOÇ  
 Pelaghie  IOAN  Erkek  1968  50-59 ERKEK  Romania/Romania    
 Perran  GENÇLER  Kadın  1971  50-59 KADIN  Türkiye/Muğla    Serdar YILDIRIM
 Petra  SORLİNG  Kadın  1971  50-59 KADIN  Sweden/Sweden  Pia TOELHOJ  
 Pia  TOELHOEJ  Erkek  1967  50-59 ERKEK  Denmark/Denmark  PetraSORLİNG  
 Qalandar  BARZNJI  Erkek  1971  50-59 ERKEK  Iraq/Iraq  Sarmad Duraid NORULDEEN  
 Rabiye  ÇİĞİL  Kadın  1989  30-39 KADIN  Türkiye/Adana  Elife SAĞ  Kemal SAĞ
 Ramazan  GÜREL  Erkek  1982  40-49 ERKEK  Türkiye/Antalya  Seçkin BOZNA  
 Ramazan  KAPTANOĞLU  Erkek  1984  40-49 ERKEK  Türkiye/Kahramanmaraş    
 Ramazan  ORHAN  Erkek  1958  65-69 ERKEK  Türkiye/Mersin  Suat GÜVEN  
 Ramazan  ŞENGİL  Erkek  1975  40-49 ERKEK  Türkiye/Adana  Gökhan BAYSAL  
 Ramazan Cengiz  ÇELİKMEZ  Erkek  1975  40-49 ERKEK  Türkiye/Antalya  Ferdai ALAN  
 Reihaneh  RABİANİ  Kadın  1969  50-59 KADIN  Iran/Iran  Maryam MOHEBBİ  Majid EHTESAMZADEH
 Remzi  ALAGEYİK  Erkek  1961  60-64 ERKEK  Türkiye/Antalya    
 Rolf  NOELKES  Erkek  1955  65-69 ERKEK  Switzerland/Switzerland  Savaş ERTUFAN  
 Rubil  GÜNDÜZ  Erkek  1980  40-49 ERKEK  Türkiye/İstanbul    
 Rüstem  GÖKÇE  Erkek  1962  60-64 ERKEK  Türkiye/Adana    
 Saadet  TEKEŞ  Kadın  1969  50-59 KADIN  Türkiye/İstanbul    Saim POLATKAN
 Sadi  ULUÇAY  Erkek  1952  70-74 ERKEK  Türkiye/İstanbul  sonra  sonra
 Safin  KHALİD  Erkek  1993  30-39 ERKEK  Iraq/Iraq    
 Şahide  TEMİZKANLI  Kadın  1963  60+ KADIN  Türkiye/Eskişehir  İsmet YAĞAR  Özcan MEHMETALİOĞLU
 Şakir  YETİŞEN  Erkek  1968  50-59 ERKEK  Türkiye/Antalya  Adil KARASOY  
 Salih  BİLGİN  Erkek  1964  60-64 ERKEK  Türkiye/Adana  Arslan KÜLÜNK  
 Sarbast  ABDÜLKAREM  Erkek  1972  50-59 ERKEK  Iraq/Iraq  Ameed OSMAN  
 Sarbaz  YASEEN  Erkek  1965  50-59 ERKEK  Iraq/Iraq    
 Sarcani  ANDREİ  Erkek  1967  50-59 ERKEK  Romania/Romania    
 Sarmad Duraid  NOORULDEEN  Erkek  1986  30-39 ERKEK  Iraq/Iraq  Qalandar BARZNJİ  
 Savaş  ERTUFAN  Erkek  1959  65-69 ERKEK  Türkiye/İstanbul  Ziya İSHAKOĞLU  Işık ERTUFAN
 Seçkin  BOZNA  Erkek  1983  40-49 ERKEK  Türkiye/Antalya  Ramazan GÜREL  
 Seçkin  ÖNGEL  Erkek  1964  60-64 ERKEK  Türkiye/Antalya    
 Seçkin  TÜMKAYA  Erkek  1976  40-49 ERKEK  Türkiye/İstanbul  Emrah TÜMKAYA  
 Seda  ALTUNTAŞ  Kadın  1993  30-39 KADIN  Türkiye/Şanlıurfa    Emre ŞAHAP
 Sedat  GÖKSU  Erkek  1983  40-49 ERKEK  Türkiye/Hatay    
 Selamettin  DİLAVER  Erkek  1985  30-39 ERKEK  Türkiye/İstanbul  Şerafettin DİLAVER  
 Selçuk  YEŞİL  Erkek  1977  40-49 ERKEK  Türkiye/Mersin    
 Selçukhan  ŞENGÜLER  Erkek  1964  60-64 ERKEK  Türkiye/Adana  Tamer AĞAR  
 Selim  KURTULMUŞ  Erkek  1969  50-59 ERKEK  Türkiye/İstanbul    
 Selim  TÜZÜNTÜRK  Erkek  1976  40-49 ERKEK  Türkiye/Bursa    
 Selman  ARGUN  Erkek  1988  30-39 ERKEK  Türkiye/Batman  Bayram BEZENMİŞ  
 Şerafettin  DİLAVER  Erkek  1970  50-59 ERKEK  Türkiye/İstanbul  Selametti DİLAVER  
 Serdal  ŞENTÜRK  Erkek  1967  50-59 ERKEK  Türkiye/İzmir    Aranıyor
 Serdar  YILDIRIM  Erkek  1972  50-59 ERKEK  Türkiye/Muğla    
 Serdar Süha  TAŞ  Erkek  1968  50-59 ERKEK  United Kingdom/United Kingdom    Ezgi UZGEL
 Sergii  KOVAL  Erkek  1976  40-49 ERKEK  Türkiye/Mersin  Doğan KARAKAŞ  Aliye IŞIKLI
 Serkan  ALDOĞAN  Erkek  1975  40-49 ERKEK  Türkiye/İstanbul  Lokman GÜNDÜZ  
 Serpil  PEKER  Kadın  1958  60+ KADIN  Türkiye/İstanbul    
 Şervan  BAŞÇI  Erkek  1994  30-39 ERKEK  Türkiye/Nevşehir    
 Sevilay  KIZILTAŞ  Kadın  1976  40-49 KADIN  Türkiye/Giresun    Erkan KIZILTAŞ
 Seyhan  CANDAN  Erkek  1949  75-79 ERKEK  Türkiye/İstanbul    
 Shaho  AHMET  Erkek  1983  40-49 ERKEK  Iraq/Iraq    
 Shakhawan  ABDALLAH  Erkek  1981  40-49 ERKEK  Iraq/Iraq    
 Sherzad  OMAR OTHMAN  Erkek  1967  50-59 ERKEK  Iraq/Iraq    
 Siamaj  ABUALIZADEH  Erkek  1965  50-59 ERKEK  Iran/Iran    
 Sibel  ÇULLU TEKİN  Kadın  1978  40-49 KADIN  Türkiye/Osmaniye    
 Sibel  SAĞ  Kadın  1988  30-39 KADIN  Türkiye/Hatay    Barış SÖNMEZ
 Simon  CSABA  Erkek  1968  50-59 ERKEK  Romania/Romania    
 Sinan Sadık  EZİCİ  Erkek  1981  40-49 ERKEK  Türkiye/Adana    
 Sonel  AKGÜN  Erkek  1970  50-59 ERKEK  Türkiye/Konya  Ömer Aşkın DÖĞERLİOĞLU  
 Soner  DOĞAN  Erkek  1966  50-59 ERKEK  Türkiye/Osmaniye  Umut DÖNMEZ  
 Suat  GÜVEN  Erkek  1969  50-59 ERKEK  Türkiye/Mersin  Ramazan ORHAN  
 Süleyman  TELLİOĞLU  Erkek  1976  40-49 ERKEK  Türkiye/Mersin  Özkan ÇARPAZLI  
 Sultan  YÜCEL  Kadın  1978  40-49 KADIN  Türkiye/İzmir  Sibel ÇULLU TEKİN  İsmail Hakkı YILMAZ
 Sunal  GÜNEYLİ  Erkek  1970  50-59 ERKEK  Cyprus/Cyprus  Cenk TURMEN  
 Talet  UĞRAŞ  Erkek  1971  50-59 ERKEK  Türkiye/Ankara    
 Talha  KIRCA  Erkek  1994  30-39 ERKEK  Türkiye/Adana  Egemen REİS  
 Tamer  AĞAR  Erkek  1961  60-64 ERKEK  Türkiye/Adana  Selçukhan ŞENGÜLER  
 Taner  ÇITIR  Erkek  1964  60-64 ERKEK  Türkiye/İstanbul    
 Tayfun Taylan  KAYABAŞI  Erkek  1983  40-49 ERKEK  Türkiye/Ankara  Talet UĞRAŞ  
 Tekin  DOĞAN  Erkek  1971  50-59 ERKEK  Türkiye/Adana  Yılmaz KOÇAK  
 Telat  KURTOĞLU  Erkek  1977  40-49 ERKEK  Türkiye/İstanbul    Çiğdem KURTOĞLU
 Tolga  TAPÇALAP  Erkek  1974  50-59 ERKEK  Türkiye/İzmir  Batuhan ÇELİK  
 Tulay  DUNDAR  Kadın  1966  50-59 KADIN  United Kingdom/United Kingdom  Ezgi UZGEL  
 Tümer  EREN  Erkek  1961  60-64 ERKEK  Türkiye/Adana  Hasan Basri SAYGI  
 Tuncay  AKÇADAĞ  Erkek  1965  50-59 ERKEK  Türkiye/İstanbul    
 Tuncay  BOZKURT  Erkek  1986  30-39 ERKEK  Türkiye/Adana    
 Turgay  ALBAYRAK  Erkek  1958  65-69 ERKEK  Türkiye/Antalya  Murat SİVRİKAŞ  
 Turhan  ÖNDE  Erkek  1970  50-59 ERKEK  Türkiye/İstanbul    
 Ümit  KAYA  Erkek  1970  50-59 ERKEK  United Kingdom/United Kingdom    
 Ümit  ŞEN  Erkek  1972  50-59 ERKEK  Türkiye/İstanbul    
 Umut   DÖNMEZ  Erkek  1988  30-39 ERKEK  Türkiye/Kahramanmaraş  Soner DOĞAN  
 Ünsal  ARKADAŞ  Erkek  1966  50-59 ERKEK  Türkiye/Çanakkale    
 Vedat  ZENGİN  Erkek  1964  60-64 ERKEK  Türkiye/İstanbul    Zita FERENCZY
 Veysi  SEDEF  Erkek  1965  50-59 ERKEK  Türkiye/İzmir    
 Volkan  ACEMBEKİROĞLU  Erkek  1980  40-49 ERKEK  Türkiye/Adana    
 William  KİM  Erkek  1956  65-69 ERKEK  South Korean/South Korean  şimdi yok  Miae KİM
 Yahya  YAKAR  Erkek  1959  65-69 ERKEK  Türkiye/İstanbul    
 Yakup  GÜLTEKİN  Erkek  1973  50-59 ERKEK  Türkiye/Kayseri    
 Yalçın  KALAY  Erkek  1955  65-69 ERKEK  Türkiye/Kütahya    
 Yaşar  ÇELİK  Erkek  1948  75-79 ERKEK  Türkiye/Adana    
 Yaşar  YÜCEL  Erkek  1966  50-59 ERKEK  Türkiye/Adana  Ahmet KURT  İsmet YAĞAR
 Yavuz  ALAGEYİK  Erkek  1983  40-49 ERKEK  Türkiye/İstanbul  Barış GÜNAY  İlknur TÜZÜNTÜRK
 Yılmaz  KOÇAK  Erkek  1972  50-59 ERKEK  Türkiye/Adana  Tekin DOĞAN  Elife SAĞ
 Youssef  SHEİKH JUNAID  Erkek  1978  40-49 ERKEK  Türkiye/Adana  Ahmad Rawad DESHLI  
 Yunus  USTAOĞLU  Erkek  1969  50-59 ERKEK  Türkiye/Rize    
 Yusuf  EREN  Erkek  1958  65-69 ERKEK  Türkiye/Antalya    
 Yusuf Kenan  KADIOĞLU  Erkek  1978  40-49 ERKEK  Türkiye/Sivas    
 Zafer  AŞIK  Erkek  1975  40-49 ERKEK  Türkiye/Ankara  Özgür Barış KARACA  
 Zafer  DURUSOY  Erkek  1953  70-74 ERKEK  Türkiye/Ankara    
 Zafer Ercan  TÜREMİŞ  Erkek  1984  40-49 ERKEK  Türkiye/Kayseri    
 Zafer Hasan  SEZEN  Erkek  1989  30-39 ERKEK  Türkiye/Artvin  İlyas ŞAHİN  
 Zekai  SOYADLI  Erkek  1971  50-59 ERKEK  Cyprus/Cyprus    
 Zekeriya  GİDER  Erkek  1982  40-49 ERKEK  Türkiye/Konya  Mustafa SARAÇ  
 Zita  FERENCZY  Kadın  1968  50-59 KADIN  Romania/Romania    Vedat ZENGİN
 Ziya  İSHAKOĞLU  Erkek  1964  60-64 ERKEK  Türkiye/İstanbul